Najlepsze foteliki samochodowe - test 2016


 

Blog

 • Wózek dziecięcy i dodatkowe akcesoria

  Kupno wózka dziecięcego to spory wydatek. Czasami bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest kupienie wózka bez dodatków i następnie dokupienie tych dodatków w oddzielnej formie. Niektóre marki bardzo wysoko cenią sobie liczne dodatki, a tak naprawdę dodatki te niczym nie różnią się od tych, które można zakupić dodatkowo w sklepach. Można zatem wybrać wózki dziecięce bez dodatków – będzie to na pewno znacznie tańszy wybór. A następnie dokupić to co będzie konieczne.

  Jakie zatem dodatki można znaleźć w sklepach, jeżeli chodzi o wyposażenie wózków dla dzieci? Jednym z ciekawych i bardzo przydatnych rozwiązań jest parasolka do wózka. Parasolka świetnie sprawdza się podczas każdej pory roku. Wbrew pozorom nie chroni ona dziecka jedynie przed deszczem czy śniegiem, ale także przed słońcem. Zwykła folia przeciwdeszczowa sprawdza się właśnie w przypapdku deszczu i śniegu, nie może być jednak używana podczas upałów, ponieważ byłoby to bardzo niebezpieczne – dziecko mogłoby się nawet udusić. Latem świetnie sprawdzają się zatem dodatkowe parasolki.

  Torba na dziecięce akcesoria to kolejny dodatek jeżeli chodzi o wózki dziecięce, który można dokupić. Torby takie dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, a więc ich dopasowanie do wózka nie powinno stanowić żadnego problemu. Innym ciekawym i zresztą przydatnym dodatkiem są uchwyty na kubki lub butelki dla dziecka.

  Taki uchwyt pozwala na swobodne spacerowanie nawet z otwartym napojem. Nie ma więc obaw o to, że coś się wyleje i spowoduje mokre lub brudne plamy.

  • Foteliki samochodowe dla każdego

   Pewnie zastanawiałaś się nie raz co jest bezpieczniejszą opcją dla twojego dziecka kiedy jeździcie razem samochodem. Można zaobserwować pewną niewłaściwą tendencję. 

   Rodzice zbyt szybko decydują się na inne foteliki samochodowe. Oznacza to, że znacznie lepiej i bezpieczniej jest kiedy dziecko wożone jest jak najdłużej w pełnym foteliku. Ma tam odpowiedni zagłówek, ochronne boki, pasy wewnętrzne oraz mnóstwo innych udogodnień. 

   Foteliki samochodowe mają przecież za zadanie chronić dzieci, nie warto spieszyć się z pochopnymi decyzjami. Podstawka podwyższająca tylko pod pupę twojego podopiecznego nie koniecznie spełnia wymogi bezpieczeństwa tak dobrze jak pełne foteliki. Często zdarza się, że dziecko, które nie osiągnęło jeszcze odpowiedniego wzrostu, jeżdżąc na samej podkładce ma pas dokładnie nie linii szyi. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ może spowodować otarcia a nawet przecięcie skóry… o innych drastyczniejszych skutkach nie trzeba chyba nawet wspominać. 

   Foteliki samochodowe produkowane są w szerokiej palecie do wyboru.

   Najważniejszym aspektem, który kierujemy się podczas kupną jest bezpieczeństwo. Wygląd, wzór i cena to kwestie mniej istotne. 

   Często lepiej zapłacić większą sumę mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko co mogliśmy, aby nasze dziecko było bezpieczne. 

   Przygotuj się także na to, że kiedy dzieci dorastają często buntują się i nie chcą jeździć nawet na podstawkach, czują się przecież już na tyle dorosłe, aby siadać z przodu samochodu. Jeżeli nie osiągnęły odpowiedniej wagi i wzrostu, nie daj się namówić na dzikie przejażdżki.Grozi ci mandat, a co gorsze i wyrzuty sumienia. 

    

   Advertisements

    
    

   My bulletin

   Displaying all 0 posts  

   You must sign in or register to post messages to this bulletin.


   There are currently no posts in this bulletin...    

   Stats

    

   Links

    

   My profile

   Foteliki Samochodowe3w1

   Add as friend
   Send message
   • Gender: Female
   • Age: 29
   • Bielsko-Biala
   • Poland


   About me:
   Cześć! Mam na imię Kasia. Witam na mojej skromnej stronie poświęconej modzie. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie

   Pozdrawiam i zapraszam do subskrypcji! ;*

   Music:
   rap 
   Movies:
   Transporter 
   Books:
   Harry Potter 
    
    

   My friends

   Total friends: 0

   No users found.


    Loading …
    • Server: web1.webjam.com
    • Total queries:
    • Serialization time: 257ms
    • Execution time: 265ms
    • XSLT time: $$$XSLT$$$ms